Home
O nama
Tečajevi
6. PULA Guitar Fest 2018.
Propozicije
Prijavnica
Stručni žiri
Masterclass 2018.
Nagrade
PROGRAM Svečanog zatvaranje i dodjela nagrada
Satnica natjecanja
Laureati
Rezultati
24. Međunarodna ljetna škola harmonike 2018.
Orkestar S. Mihovilić
43. SUSRET HARMONIKAŠA 2018.
Galerija
 
Satnica natjecanja
 

 

SATNICA NATJECANJA

Natjecanje svih kategorija se odvija u Zajednici Talijana Pula - Circolo (Carrarina ulica 1)


(MALA DVORANA-staklena)

III  kategorija: 09.00 – 10.20

 

1.            STELA DERMIT

2.            MATIJA DRAGOJLOVIĆ

3.            PETRA PIASEVOLI

4.            ZARA PLEVKO

5.            NIKOLA ROJNIĆ

6.            IVAN SEFEROVIĆ

7.            GABRIELA VUKŠIĆ

                   

VI kategorija : 10.20 – 10.45 

1.            LANA STEVANOVSKI

 

BABY: 10.45 – 11.15                                                    

 1.            NEŽA JEŽ

2.            MATEO MRAKOVČIĆ

3.            IZAK PIŠOT

4.            JAKOV ŠKARICA

5.            VITAN VELIKONJA

6.            MIA ŽIGON

7.            LOVRO GRDINIĆ

 

KOMISIJA u Baby, III i VI kategoriji:  

                    GORAN BENEVRKIĆ (predsjednik)

                    TAMARA PERC

                    ZRINKO JURIĆ ČIVRO

                    VLADE BRZOVIĆ  

                    SLAĐANA ČOLOVIĆ

 

 (VELIKA DVORANA)

II  kategorija: 09.00 – 11.15

1.            EMA BARKIĆ

2.            DEMETRA CEROVIČ

3.            MIA GALIĆ

4.            NELA GRĐAN

5.            MATIJA KLAJ

6.            LANA LEŠNJAK

7.            KRISTIAN MATKOVIĆ

8.            MATEO OSMANOVIĆ

9.            NINA POROPAT

10.         EMA POSAVEC KOVAČ

11.         ZARIA PURIĆ

12.         BRANKA RADMAN LIVAJA

13.         KATJA ŠOKEC

14.         LUCIJA VUDRAG

15.         CHIARA VUKADINOVIĆ

16.         ŽANA VULETIĆ

17.         PETRA ZELJKO

 

I  kategorija: 11.15 – 13.30

 

1.            DOMINIK ARKI

2.            MATEA BOŠNJAK

3.            MARTIN BREŽNJAK

4.            NIKA ČOLAK

5.            ROKO DEKANIĆ

6.            LUCIJA DVOJAK

7.            GABRIJEL HOFER

8.            ŠIMUN KARABAIĆ

9.         NADIA KOSIĆ

10.         EVA KRANJČEVIĆ

11.         GABRIJEL LUKENDA

12.         EVA MAVRIĆ NOVAK

13.         ELA MERMOLJA

14.         EVA PERČINIĆ

15.         SARA PIPAN

16.         MONIKA PLEŠA

17.         LEA PODGORNIK

18.         BENJAMIN PRAJNŠPERGER

19.         LUKA PRŠA

20.         DORIAN SABO

21.         KARLO STAŠIĆ

22.         MAK ŠOLAJA

23.         MARIN ŠTEFANEC 

24.          LUKA ŠTRIGA

25.          MIHAEL VUKOJEVIĆ

 

KOMISIJA u I i II kategoriji:   

                     ANTONIO RUMENOVIĆ (predsjednik)

                     MORENO VINCEKOVIĆ

                     ANTE RADNIĆ

                     HRVOJE HLEB

                     HRVOJE TON

 

 

 (VELIKA DVORANA)

 IV  kategorija: (Komorni sastavi): 15.00 – 16.30 

1.            GUITAR TRIO – GO

2.            DUO BT – BARBARA LOPANDIĆ / TEA VUNDAĆ

3.            DUO ŽANA VULETIĆ / PETRA ZELJKO

4.            FOUR OF US

5.            4 XTRI

6.            KVARTET GL.ŠK.VARAŽDIN  -
         EMA POSAVEC KOVAČ/NELA GRĐAN/LANA LEŠNJAK/MIA GALIĆ

7.            CORONA

 

KOMISIJA u IV kategoriji:   

                    ANTONIO RUMENOVIĆ (predsjednik)

                    MORENO VINCEKOVIĆ

                    ANTE RADNIĆ

                    HRVOJE HLEB

                    HRVOJE TON

                    TAMARA PERC

                    ZRINKO JURIĆ ČIVRO

                    VLADE BRZOVIĆ  

                    GORAN BENEVRKIĆ

 

V  kategorija: 16.30 – 18.30

 

1.            PETRA BOLJEVČAN

2.            LORENA JEJČIĆ

3.            OSKAR MARIĆ

4.            MARTA PETROVČIĆ

5.            IVAN ROGOŠIĆ

6.            NATALIA SABLJAK

7.            DANIEL SMOLČIĆ

 

KOMISIJA u V kategoriji:   

                 ANTONIO RUMENOVIĆ (predsjednik)

                 MORENO VINCEKOVIĆ

                 HRVOJE TON

                 TAMARA PERC

                 ZRINKO JURIĆ ČIVRO

                 VLADE BRZOVIĆ  

                 GORAN BENEVRKIĆ

 




Novosti:
Božićni koncerti 2018.
6. GUITAR WEEKEND SEMINAR
Upisi novih članova u šk.god. 2018./2019.
24. Međunarodna ljetna škola harmonike 2018.
6. PULA GUITAR FEST - Rezultati
Korisni linkovi:
Grad Pula
Istarska županija
Turistička zajednica Pule
Accordeonrama.fr
Confédération Internationale des Accordéonistes (IMC-UNESCO
Ministarstvo kulture RH
Hotel Pula
Harmonikaški centar
 
 


































© OKUD ISTRA • Stankovićeva 4, Pula 52100 , P.O. BOX 99 • Croatia • Tel / Fax: +385 52 543 596 • E - mail