Home
O nama
Tečajevi
7. PULA Guitar Fest 2019.
Propozicije
Prijavnica
Stručni žiri
Masterclass 2019.
Nagrade
PROGRAM Svečanog koncerta
Satnica natjecatelja - 18.05.2019.
Satnica natjecatelja - 19.05.2019.
Rezultati - 2019.
25. Međunarodna ljetna škola harmonike 2019.
Orkestar S. Mihovilić
44. SUSRET HARMONIKAŠA 2019.
Galerija
 
Satnica natjecatelja - 18.05.2019.
 
 
SATNICA NATJECATELJA
7. PULA GUITAR FEST
 
 
 
SUBOTA 18.05.2019.
 
 
 
BABY kategorija : 09.00 – 10.15   
 
 
1. Lovro Grdinić  
2. Vid Grgurić 
3. Nora Frlan
4. Dorian Jakupec 
5. Mark Jalšovec
6. Klara Janković  
7. Neva Kureljušić
8. Ana Miculinić
 
   9. Marijeta Nađfej 
10. Lucija Peran
11. Juraj Sarjanović
12. Teja Sovdat
13. Leon Šarunić
14. Mario Vičević
15. Zala Žgavc
 
KOMISIJA :  TAMARA PERC (predsjednica komisije )
                SLAĐANA ČOLOVIĆ
                TAMARA KATANICA
 
 
 
I kategorija : 10.30 – 13.00
 
 
 1. Ilenia Babić  
 2. Sabrina Begović  
 3. Anton Biliškov
 4. David Brglez
 5. Marko Čović  
 6. Lucija Dvojak
 
 7. Marko Grbac 
 8. Klara Gulić  
 9. Leona Hudorović
10. Roko Kočet
 
11. Tia Kontelj
12. Ela Kovačić
 
13. Maks Križan  
14. Franko Lazić  
15. Ela Mermolja
16. Tia Pavelić  
17. Sara Pipan
 
18. Monika Pleša 
19. Lana Saraf  
20. Maja Sarić
21. Grgo Šipić
22. Vito  Tomas  
23. Vitan Velikonja  
24. Ana Vičić  
25. Mihael Vukojević 
26. Jakov Zamarin
 
KOMISIJA :  ANTONIO RUMENOVIĆ (predsjednik komisije )
                ANTE RADNIĆ
                VLADE BRZOVIĆ
                ZRINKO JURIĆ-ČIVRO
                HRVOJE HLEB
 
 
 
II kategorija : 14.30 – 17.45
 
 1. Ivan Amon
 2. Toni Cecić Karuzić
 3. Roko Boris Ciglenečki
 4. Marta Ćavar
 5. Vito Duvančić
 6. Petar Ferderber
 7. Mia Galić
 8. David Golenja  
 9. Gašper Golob Rupnik
10. Nela Grđan
11. Gabrijel Hofer
12. Tilen Jezernik
13. Dominik Kranjčec
14. Kristian Matković  
15. Lucija Mišetić
16. Elena Mochizuki
17. Lea Podgornik  
18. Eva Perčinić
19. Leon Petrović  
20. Nina Poropat
21. Benjamin Prajnšperger
22. Asiya Skadrak
23. Chiara Vukadinović
 
KOMISIJA :   HRVOJE TON (predsjednik komisije )
                MORENO VINCEKOVIĆ
                TAMARA PERC
                SLAĐANA ČOLOVIĆ
                VLADIMIR ŠIMUNOV

 

 

III kategorija : 16.15 – 17.30

        1. Marko Acman
      2. Ema Černe
      3. Petra Piasevoli
      4. Blanka Radman Livaja 
      5. Niko Ratković
      6. Katja Sloup
      7. Dunja Zadravec

 

 KOMISIJA :  ANTONIO RUMENOVIĆ (predsjednik komisije)

                    ANTE RADNIĆ
                    VLADE BRZOVIĆ
                    DANKO JUKIĆ
                    HRVOJE HLEB

 

 

VI kategorija (Komorni sastavi) : 18.00 – 18.45

 

     1. Ansambl gitara Ivanec
     2. Barbara Lopandić i Tea Vundać
     3. Duo Machiato
     4. Gitarski kvintet GŠ u Varaždinu
     5. Kvartet 4 OF US
     6. VIPATI trio


KOMISIJA :  ANTONIO RUMENOVIĆ (predsjednik komisije)                                        DANKO JUKIĆ
                     ZRINKO JURIĆ-ČIVRO
                     VLADIMIR ŠIMUNOV
                     HRVOJE HLEB
                     TAMARA PERC
                     SLAĐANA ČOLOVIĆ 

 

 

Natjecanje se održava u: 

Preradovićeva 1/1, Pula

 

 

Svečani koncert se održava 18.05. u 19h u:

Europski centar za mir i razvoj UN-a

Flaciusova 18, Pula

 

 

 

 

 




Novosti:
Upisi 2019./2020.
25. Međunarodna ljetna škola harmonike 2019.
60. godina OKUD-a
7. Pula guitar fest 2019.
44. Međunarodni susret harmonikaša 2019.
Korisni linkovi:
Grad Pula
Istarska županija
Turistička zajednica Pule
Accordeonrama.fr
Confédération Internationale des Accordéonistes (IMC-UNESCO
Ministarstvo kulture RH
Hotel Pula
Harmonikaški centar
 
 




































© OKUD ISTRA • Stankovićeva 4, Pula 52100 , P.O. BOX 99 • Croatia • Tel / Fax: +385 52 543 596 • E - mail