Home
O nama
Tečajevi
6. PULA Guitar Fest 2018.
24. Međunarodna ljetna škola harmonike 2018.
Orkestar S. Mihovilić
43. SUSRET HARMONIKAŠA 2018.
Propozicije i pravilnik
Prijavnica i uvjeti prijave
Lokacija- Dom hrvatskih branitelja
Nagrade 2018.
Raspored događanja
Raspored i satnica natjecatelja - solisti
Raspored i satnica natjecatelja - komorni sastavi
Raspored i satnica natjecatelja - orkestri
Smještaj 2018.
Rezultati - 43. Susret
Rezultati - 42. Susret
Arhiva:

Galerija
 
Raspored i satnica natjecatelja - solisti
 

43. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

PULA, 25. - 28. travnja 2018.


Raspored solista

Solisti – kategorija Baby 

Petak 27. 04. 2018.                 

ZELENA DVORANA

12.30


1.  Ivano Novoselac

2.  Đorđe Perić

3.  Petar Zrinski

4.  Manuel Jović

5.  Žan Kocjančič

______________________________________

 

Solisti – kategorija A1

Četvrtak 26. 04. 2018.        

CRVENA DVORANA


09.00

  1. Dani Milošević

  2. Leon Petravić       

  3. Toni Podnar

  4. Laura Radivojac

09.30

  5. Veljko Stevanović

  6. Petra Zajíčková

  7. Sven Andričić

  8. Nikola Antolović

10.00

 9. Liliana Beránková

10. Marko Jazbinski

11. Brina Kerčmar

12. Leon Kunsterle

______________________________________

 

 

Solisti – kategorija A2

Srijeda  25. 04. 2018.

  CRVENA DVORANA

 

09.00

  1. Aljaž Malavašič

  2. Metka Mateta

  3. Antonio Marinac

  4. Miha Mozetič

09.30

  5. Domen Mulej

  6. Dora Sedak

  7. Ivan Smolković

  8. Neža Trost

10.00

  9. Oliwier Wróblewski

10. Miha Bevc

11. Staš Čoh

12. David Fink Ružič

______________________________________

 

 

Solisti – kategorija B1

Srijeda  25. 04. 2018.

VELIKA DVORANA

 

11.00 

  1. Marko Marković

  2. Kristina Veletová

  3. Timea Anna Wilmanová

 11.30

  4. Leon Baštek

  5. Svit Čegovnik Primožič

  6. Jernej Divjak

12.00

  7. Patrik Hačić

  8. Petra Juriša

  9. Leon Kaurin

 

 

______________________________________

 

 

Solisti – kategorija B2

Petak 27. 04. 2018.    

ZELENA DVORANA

 

09.00  

  1.  Stjepan Magdić

  2.  Gabriel Milohanić

  3.  Dan Muršič

09.30

  4.  Toma Rujak

  5.  Mihael Sever

  6.  Ronja Slavič

10.00

  7.  Sára Sokolová

  8.  Kamil Szymański

  9.  Mladen Šapić

 

Pauza

 

10.45

10.  Gordan Tolić

11.  Petar Balaban

12.  Luca Bello

11.15

13.  Marta Beljan

14.  Vita Blažević

15.  Noemi Juričić

11.45

16.  Leon Korenić

17.  Jure Krč 

______________________________________

 

 

Solisti – kategorija C1

Petak  27. 04. 2018.   

CRVENA DVORANA

 

09.00

  1.  Michaela Lichvárová

  2.  Michaela Šrámková

  3.  Martina Vilinová

  4.  Anna Zajíčková

  5.  Paolo Jelačić

  6.  Tristan Urban Kučečka

 

______________________________________

 

 

Solisti – kategorija C2

Četvrtak 26. 04. 2018.       

CRVENA DVORANA                    

                

 

11.00                                    

  1. Kiril Malčev                      

  2. Jure Pavlič                        

  3. Johanna Pechmann      

  4. Nino Scuteri                    

12.00                                        

  5. Ante Selak

  6. Josip Slijepčević

  7. Lara Smolić

  8. Deny Vogrin

  9. Petar Vorano


Pauza


15.00

10. Filip Vuksanović

11. Tinkara Zupan

12. Janja Ajster

13. Kamil Borsuk

16.00

14. Marija Božić

15. Jure Brajuha

16. Janez Cerkovnik

17. Lovro Dengoricija


Pauza


17.15

18. Petar Dunjić

19. Antonela Glavić

20. Maša Janković

21. Štefan Kosirnik

 

______________________________________

 

Solisti – kategorija D

Petak 27. 04. 2018.                 

CRVENA DVORANA

 

11.00

  1. Marko Marković

  2. Marek Mikáč

  3. Chiara Moscarda

12.00

  4. Bojan Nakov

  5. Karlo Pleskalt

  6. Aleksandar Radović

 

Pauza

 

15.00

  7. Marija Ratkov

  8. Luka Simić

  9. Karla Sorčić

16.00

10. Nikola Stojković

11. Jovan Tomić

12. Uglješa Vukov

 

Pauza

 

17.15

13. Wiktoria Wasiak

14. Lazar Živadinović

15. Stefan Dimitrijević

 

______________________________________

 

Solisti – kategorija E

Srijeda,  25. 04. 2018.

CRVENA DVORANA

 

 

11.00

  1. Romina Legović

  2. Veljko Milojković

  3. Martina Spollero

12.30    

  4. Aleksandar Trajkovski

  5. Georgina Bognar

 

Pauza

 

 15.00  

  6. Mario Đura

  7. Vehbija Hodžić

  8. Dragan Jelačić

 16.30    

  9. Nenad Jocić

10. Ivan Kamčev

11. Ilče Kostadinov

 

______________________________________

 

Solisti – kategorija F

Srijeda, 25. 04. 2018.

ZELENA DVORANA

             

 

09.00 

  1. Danijel Lovrić

  2. Krešimir Lulić

  3. Mladen Milošević

  4. Monika Nekić

11.15   

  5. Kuba Niewczas

  6. Ratko Pavlović

  7. Paweł Ratajek

  8. Anna-Katharina Schau

  9. Nikola Šanjević

 

Pauza

 

15.00

10. Daniel Šimek

11. Mirko Škarica

12. Tobiasz Urbaniak

13. Miloš Vukić

17.15

14. Vladyslav Zhovklyi

15. Edis Alić

16. Kateřina Botorová

17. Kamilė Čekauskaitė

 

Četvrtak 26. 04. 2018.        

ZELENA DVORANA

 

09.00 

18. Azmir Halilović

19. Nikola Kizić

20. Danica Konatar

21. Monika Kowalska

 

______________________________________

 

Solisti – kategorija KONCERTIST

I. krug

Četvrtak,  26. 04. 2018.      

ZELENA DVORANA

                           

 

11.00 

  1. Cong Li

  2. Matej Marjanović

  3. Filip Novaković

12.00 

  4. Dawid Rydz

  5. Hrvoje Štimac

 

Pauza

 

15.00

  6. Marija Turšijan

  7. Xuan Zhang

  8. Xuchen Zhao

16.15

  9. Xuesong Cao

10. Ljiljana Đačanin

11. Miljana Đurović

12. Rastislav Jurčík

 

 




Novosti:
24. Međunarodna ljetna škola harmonike 2018.
6. PULA GUITAR FEST - Rezultati
Raspored događanja-43.Susret
43. Međunarodni susret harmonikaša
Sretni blagdani
Korisni linkovi:
Grad Pula
Istarska županija
Turistička zajednica Pule
Accordeonrama.fr
Confédération Internationale des Accordéonistes (IMC-UNESCO
Ministarstvo kulture RH
Hotel Pula
Harmonikaški centar
 
 


































© OKUD ISTRA • Stankovićeva 4, Pula 52100 , P.O. BOX 99 • Croatia • Tel / Fax: +385 52 543 596 • E - mail