Home
O nama
Tečajevi
7. PULA Guitar Fest 2019.
25. Međunarodna ljetna škola harmonike 2019.
Orkestar S. Mihovilić
44. SUSRET HARMONIKAŠA 2019.
Propozicije i pravilnik
Prijavnica i uvjeti prijave
Lokacija- Dom hrvatskih branitelja
Nagrade 2019.
Raspored događanja
Raspored i satnica natjecatelja - solisti
Raspored i satnica natjecatelja - komorni sastavi
Raspored i satnica natjecatelja - orkestri
Smještaj 2019.
PROSUDBENE KOMISIJE
Rezultati - 44. Susret
DOBITNICI NAGRADA - 44. Susret
Rezultati - 42. Susret
Arhiva:

Galerija
 
Raspored i satnica natjecatelja - solisti
 

44. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA

PULA, 24. - 27. travnja 2019.


Raspored solista

 

*Početno slovo za određivanje redoslijeda nastupa je slovo "S". Natjecatelji su poredani abecednim redom prema prezimenima. 


Solisti - kategorija Baby / Soloists - Category Baby

Srijeda / Wednesday, 24. 04. 2019.
VELIKA DVORANA / GREAT HALL 

09.00

1. Antonín Sitař 
2. Matic Štesl
3. Anežka Veletová
4. Luka Bujdo
5. Luka Bušić
6. Oliver Cvitković
7. Eliška Koťarová

Solisti - kategorija  A1 / Soloists - Category A1

Srijeda / Wednesday 24. 04. 2019.      
CRVENA DVORANA / RED HALL 

09.00

  1. Peter Sokol
  2. Daniela Váňová
  3. Josip Vondra
  4. Borna Belobrk

09.30

  5. Liliana Beránková
  6. Martin Chodl
  7. Vita Dizdarević
  8. Mikuláš Jírů

10.00

  9. Manuel Jović
10. Đorđe Perić
11. Toni Podnar    
12. Matija Polanc

 

Solisti - kategorija  A2 / Soloists - Category A2

Srijeda / Wednesday 24. 04. 2019.     
VELIKA DVORANA / GREAT HALL

 

11.30

   1. Dušan Tubić
   2. Filip Wojciechowski
   3. Francesco Zucca
   4. Franciszek Czapski

12.00

   5. Luka Čotar
   6. Martin Dijak
   7. Theresie Eisenhammerova
   8. Lena Gliniarz

12.30

   9.  Zsuzsika Kralj Szomi 
  10. Sara Mandić
  11. Metka Mateta
  12. Maša Medved

13.00

 12. Niczyporuk Kacper
 13. Natali Pandur
 14. Urban Randl

 

 

Solisti - kategorija  B1 / Soloists - Category B1

 Četvrtak / Thursday 25. 04. 2019.      
VELIKA DVORANA / GREAT HALL

10.00 

  1. Arne Susman
  2. Kamil Szymański
  3. Antonín Šneberger

 10.30

  4. Kristina Veletová
  5. Sven Andričić
  6. Nikola Antolović

11.00

  7. Tomislav Galović
  8. Leon Kusterle
  9. Tadeáš Mrázek

11.30

 10. Réka Nagy
 11. Lucie Pudilová
 12. Borna Pulić
 13. Laura Radivojac

 

Solisti - kategorija  B2 / Soloists - Category B2

Srijeda / Wednesday, 24. 04. 2019.    
CRVENA DVORANA / RED HALL  

10.30  

   1. Martin Smiček
   2. Luca Bello
   3. Marta Beljan

11.00

   4. Miha Bevc
   5. Daniela Holá
   6. Fabienne Jesberger

11.30

   7. Jure Krč
   8. Mihael Kubin
   9. Borna Lakoseljac

12.00

 10. Stjepan Magdić
 11. Matej Medved
 12. Miha Mozetič

12.30

 13. Domen Mulej
 14. Pierfrancesco Pignatelli

 

Solisti - kategorija  C1 / Soloists - Category C1

Srijeda / Wednesday,  24. 04. 2019.  
VELIKA DVORANA / GREAT HALL  

10.00

  1.  Michaela Šrámková
  2.  Jure Brajuha
  3.  Michaela Lichvárová
  4.  David Lukačević
  5. 
Sara Rodić

 

Solisti - kategorija  C2 / Soloists - Category C2

Četvrtak / Thursday, 25. 04. 2019.   
CRVENA DVORANA / RED HALL                         

09.00

  1. Jakub Smiček
  2. Sára Sokolová
  3. Antoni Szufliński
  4. Špela Šemrl

10.00

  5. Deny Vogrin
  6. Ondřej Adámek
  7. David Brant
  8. Janez Cerkovnik

11.15

  9. Mário Gecašek
10. Antonela Glavić
11. Matea Hrelja
12. Ante Jakovljević

12.15

13. Vlajko Jovanović
14. Noemi Juričić
15. Petra Juriša
16. Saana Kastelli

Pauza / Break

15.00

17. Marita Klonkay
18. Patryk Kuzdrowski
19. Momčilo Laketa
20. Tinka Leskošek

16.00

21. Zala Zarja Mesec
22. Dan Muršič
23. Filip Niczyporu
24. Alja Polanec
25. Zyga Witold*

* Izvanredna satnica nastupa uz posebno odobrenje organizacijskog odbora

  

Solisti - kategorija  D / Soloists - Category D

Petak / Friday 26. 04. 2019.
CRVENA DVORANA / RED HALL

09.00

  1. Ante Selak
  2. Józef Wajdzik
  3. Lucijana Žamić

10.00

  4. Greta Beschel
  5. Marija Božić
  6. Petar Dinčić

11.15

  7. Ognjen Gazdić
  8. Lukas Gogol
  9. Chiara Moscarda

12.15

10. Jure Pavlič
11. Ronja Ramisch
12. Leonardo Rojnić

 

Solisti - kategorija  E / Soloists - Category E

Srijeda / Wednesday,  24. 04. 2019.
CRVENA DVORANA / RED HALL

14.30

  1. Karla Sorčić
  2. Nikola Šereg
  3. Amalija Tkalčec

16.00

  4. Kristinka Vrba
  5. Georgina Bognar
  6. Petar Dinčić

17.45

  7. Vehbija Hodžić
  8. Arcangelo Pignatelli
  9. Nola Radaković

 

Solisti - kategorija  F Soloists - Category F

Srijeda / Wednesday 24. 04. 2019.   
ZELENA DVORANA / GREEN HALL   

 

09.00 

  1. Mirko Škarica
  2. Miloš Vukić
  3. Sabina Aftyka
  4. Mile Đurđević

11.15

  5. Azmir Halilović
  6. Azra Halitović
  7. Petar Hlašć
  8. Nikola Hrupek

 Pauza/Break

 15.00

   9. Shuai Huang
 10. Ivor Javor-Korjenić
 11. Dragan Jelačić
 12. Marina Jovičić

17.15

 13. Danilo Mitić
 14. Marko Plavčić
 15. Dejana Radanović 
 

Četvrtak / Thursday 25. 04. 2019.       

ZELENA DVORANA / GREEN HALL

09.00

 16. Szubzda Szczepan*
 17. Michal Wiśniewski*
 18. Przemysłąw Chałupka*
 19. Kamil Dmochowski*
 20. Kamil Pędziwiatr*

* izvanredna satnica nastupa uz posebno odobrenje organizacijskog odbora

 

 

Solisti - kategorija  KONCERTIST Soloists - KONCERTIST

Četvrtak / Thursday,  25. 04. 2019.     
ZELENA DVORANA / GREEN HALL   

11.45

  1. Tobiasz Urbaniak
  
12.45

  2. Marcin Waszczyk
  3. Xuan Zhang 
   

Pauza / Break 

15.00

  4. Xuchen Zhao
  5. Maria Dafka
  6. Jelena Davidovic

16.00 

 7. Miljana Đurović
 8. Martina Jembrišak
 9. Vili Korošec

17.15

10. Markéta Laštovičková
11. Chang Liu
12. Ratko Pavlović
13. 
Dawid Rydz

 

 

 




Novosti:
25. Međunarodna ljetna škola harmonike 2019.
60. godina OKUD-a
7. Pula guitar fest 2019.
Rezultati - 44. Susret
Prosudbene komisije 44. Susreta harmonikaša
Korisni linkovi:
Grad Pula
Istarska županija
Turistička zajednica Pule
Accordeonrama.fr
Confédération Internationale des Accordéonistes (IMC-UNESCO
Ministarstvo kulture RH
Hotel Pula
Harmonikaški centar
 
 




































© OKUD ISTRA • Stankovićeva 4, Pula 52100 , P.O. BOX 99 • Croatia • Tel / Fax: +385 52 543 596 • E - mail